sobota, 28 lutego 2015

Rozdział 55 część I

- Tylko , co oglądamy ? - zapytałam i wstałam z miejsca. Podeszłam do laptopa i usiadłam przed nim krzyżując nogi. Spojrzałam na chłopaków. 
- Jakieś pomysły ? - zwrócił się do reszty Niall.  Przez chwilę patrzałam na chłopaków i na dziewczyny , lecz po chwili zwróciłam głowę na ekran laptopa. 
- Sandra , poszukaj w internecie jakieś komedie. - powiedział Louis zwracając się do mnie. Kiwnęłam głową i zaczęłam wystukiwać w wyszukiwarce jakieś komedie. Czytałam opisy filmów. Najbardziej spodobał mi się Projekt X. Trójka chłopaków robi imprezę z okazji urodzin , która
powoli się rozkręca, kilka złych decyzji i niefortunne wybory sprawiają, że impreza przeistacza się dosłownie w zamieszki, a dom i okolica w pole bitwy. Nie no , to będzie super.
- Znalazłam , Projekt X. - powiedziałam na głos.
- O co w tym chodzi ? - zapytał Liam.
- Jacyś trzej chłopacy robią imprezę urodzinową , która wymyka się spod kontroli. - powiedziałam z skrócie.

- Brzmi fajnie , oglądamy. - powiedział Niall. Weszłam w odpowiedni link i zatrzymałam film. Musi się trochę naładować.
- Idę do łazienki. - powiedziałam i wstałam. Pójdę do łazienki na górę , wolę ja bardziej od innych , nie wiem nawet czemu. Gdy znalazłam się już na schodach , podążyłam korytarzem do mojego pokoju. Gdy przechodziłam obok pokoju Harry'ego , zobaczyłam włączonego laptopa. Zatrzymałam się i wycofałam. Stanęłam w progu drzwi Harry'ego. Wejść czy nie ? Chyba nie powinnam , to jego pokój i nie mogę wchodzić tak bez pozwolenia..

Przez chwilę biłam się z myślami aż w końcu postanowiłam odejść. Gdy już odeszłam od drzwi do pokoju , usłyszałam jakieś dziwny dźwięk. Dochodził on z pokoju Harry'ego.  Jednak postanowiłam tam wejść. Gdy tylko przekroczyłam próg drzwi , w oczy rzucił mi się włączony laptop.
Jego ekran był lekko pochylony ku klawiaturze , a samo urządzenie stało na łóżku. Powoli podeszłam do urządzenia i odchyliłam ekran. Moim oczom ukazała się strona z prezentami.. dla dziewczyn ? Pierścionki , bransoletki , naszyjniki..
Chwila , czyli że Harry ma dziewczynę ? Gdyby nie miał , to dla kogo by szukał jakiś prezentów. Boże , jaka ja byłam naiwna. Całowałam się z nim.. Szybko wstałam z łóżka i wręcz wybiegłam z pokoju. Udałam się szybko do łazienki , załatwiłam swoją potrzebę i pobiegłam po schodach do salonu. Gdy już się tam znalazłam , szybko podeszłam do laptopa , włączyłam film i usiadłam na miejscu łapiąc miskę z popcornem.

Wszyscy patrzeli na mnie zaskoczonym wzrokiem.
- Co tam długo ? - zapytał Niall bacznie mi się przyglądając. Nic nie odpowiadając , patrzałam w kierunku telewizora. Czułam wszystkie pary oczu na mojej osobie, Chciałam je zignorować , ale nie było to proste.
- Halo , ziemia do Sandry. - powiedział blondyn.
- Tak ? - zapytałam patrząc na niego.
- Co robiłaś tak długo ? - zapytał ponownie.
- Byłam w toalecie i potem skoczyłam jeszcze na chwilkę do pokoju. - skłamałam , ale tylko z tym drugim. Chociaż , byłam w pokoju , ale nie swoim.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam was! Jak widzicie , rozdział jest podzielony na dwie części :)
Co sądzicie o rozdziale ? Jak myślicie , podejrzenia Sandry są słuszne ? Czekam na wasze komentarze ;* Do zobaczenia!

1 komentarz:

  1. Super rozdział , zresztą jak zwykle ♥ Czekam na nexta ;)

    OdpowiedzUsuń

► Zostaw komentarz, to motywuje! c;
► Jeśli chcesz być na bieżąco, zaobserwuj!